Aktualności

DO TRZECH RAZY SZTUKA 2017-01-21

Jutro 22 stycznia spotykamy się po raz trzeci, tradycyjnie o 11.00 w Jaszczowie. Szczególnie zapraszam tych co mają rozegranych tylko kilka spotkań.W zakładce "Wyniki-diagram" można sprawdzić komu ile meczy pozostało. Za tydzień 29 stycznia prawdopodobnie zakończymy pierwszą rundę, a w lutym będziemy mogli rozegrać rundę rewanżową :)

Dzień drugi 2017-01-13

Oczywiście 15 stycznia spotykamy się o 11 w Jaszczowie na drugim dniu rozgrywek w ramach Ligi Milejów 2017. Szczególnie zapraszamy tych, którzy nie rozgrywali jeszcze meczów. Te osoby które rozegrały 5 i więcej pojedynków głównie zaprosimy do kibicowania :)

Pierwsze koty za płoty 2017-01-08

Ruszyliśmy zgodnie z planem :) Rozegraliśmy ponad 50 pojedynków, ale frekwencja zmusiła nas do podzielenia zawodników na dwie grupy. Będziemy rozgrywać ligę w dwóch kategoriach: junior i senior metodą "każdy z każdym". Prawdopodobnie do wiosny damy radę rozegrać dwie tury: pierwszą i rewanżową :) a na koniec wielki finał :) Zdjęcia z dzisiaj i tabela pojawią się dopiero około połowy tygodnia w związku z koniecznością jej przebudowy i podziałem na dwie grupy.